As Tuzla Nakliye

20 yılı aşkın süredir içerisinde bulunduğumuz nakliyecilik sektöründe başta İstanbul ve tüm ilçeleri olmak üzere şanlı bayrağımızın dalgalandığı her yere parça eşya taşıma ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Buna ilaveten nakliye ve taşımacılık sektöründeki en önemli nokta olan tecrübe, deneyim ve güzel yüzlü hizmet ilkesi ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için canla başla savaşmaktayız. Nakliye ile ilgili gerekli önlemlerin hepsini almakla birlikte tüm güvenlik kurallarına uyarak sizlere kusursuz hizmeti vermek için şirketimize sürekli yatırımlar yapmaktayız.
As nakliye hakkımızda
Asnakliye hakkımızda

Tuzla Nakliyat

Sorun her işte olabilir ancak bir sorunları ortadan kaldırmak için müşteri menfaati doğrultusunda hareket ederek çözüm odaklı çalışmaktayız. Bu anlayışımız içinde kendimizle gurur duyuyoruz. Verdiğimiz hizmetin kusursuzluğundan eminiz ve sadece kendimiz için değil siz değerli müşterilerimizi de düşündüğümüz için en uygun fiyat tekliflerini sizlere sunuyoruz. As nakliye olarak tek işlik bir çalışma olsa bile biz her işe aynı özeni ve titizliği gösteriyor tavsiye üzerine gelecek nakliye işlerinin ne büyük önem taşıdığını biliyoruz.

Evden Eve Nakliyat, Şehir İçi Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat, Parça Eşya Taşıma

Amacımız işlerinizi hızlı ve uygun fiyatlı olarak çözümleyerek hem kazanıp hem de sizlere kazandırmak. Şehir içi nakliye, şehir dışı nakliyat işlerinizde yılların güvencesi ise As Nakliye her zaman yanınızda.
Hemen Bilgi Alın

Uygun Nakliyat

Uygun nakliyat, ucuz nakliye hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmek için tüm planları en kusursuz şekilde yapıyoruz. Diğer birçok firma gibi kiralık araç kullanmıyor kendi araçlarımızla çalışıyoruz. Bu sayede kira bedelini sizlere yansıtmıyoruz. Aynı zamanda araçlarımızda şoför çalıştırmıyor kendi işimizin başında kendimiz duruyoruz. Şoför çalıştırmadığımız için bu kalemdeki maliyeti de nakliye maliyetimize yansıtmıyoruz. Biz oldukça masraflı olan nakliye hizmetini sizlere en ucuz, en uygun fiyat koşulları ile sunuyoruz.
As nakliye hakkında
Asnakliye hakkında

As Nakliye

Plansız hiç bir işin doğru bir şekilde ilerlemeyeceğine inanarak en ufak taşımacılık işinde bile gerekli planlamaları yapıyor ve bir B planını cebimizde saklıyoruz. İşiniz işimizdir mantığı ile tüm nakliye işlerini zamanında teslim ediyor mağduriyet sorunlarını ortadan kaldırıyoruz. Biz güven, kalite ve tecrübe ile yaptığımız nakliye işinin doğru orantılı olduğuna inanıyor sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermek için bizi aramanızı bekliyoruz.